rok 2013

• Kulig - Ferie w Wiosce

Śnieg i zimowa aura sprzyjają zabawom na dworze. Dlatego Strażacy z OSP Wioska zorganizowali dla dzieci kulig.

Dnia 19.01.2013 dzieci zebrały się przy strażnicy w Wiosce aby wyruszyć malowniczą trasą lasów w Wiosce.

Mimo zimna frekwencja dopisała i wszyscy wspaniale się bawili. Na zakończenie przygotowano ognisko i pieczono kiełbaski.

Jeśli pogoda dopisze planowane są kolejne kuligi.

Organizatorom kuligu serdecznie dziękujemy! :)

• Mikołaj także w tym roku nie zapomniał o dzieciach z Wioski

Z inicjatywy sołtysa i Stowarzyszenia Wioska 15 grudnia 2013 odbyło się spotkanie mikołajkowo-gwiazdkowe dla wszystkich dzieci z Wioski.

Krótko przed 16:00 pierwsi najmłodsi goście zaczęli pojawiać się w sali wiejskiej by wspólnie z rodzicami i innymi gośćmi obejrzeć przedstawienie Dobrego Teatru pt . "Gwiazdka w krainie zimowych elfów" .  Nie obyło się bez wspólnej zabawy, tańców i śpiewania kolędy. Kiedy przedstawienie dobiegło końca na salę wkroczył Mikołaj, który każdemu dziecku wręczył paczkę. W długiej kolejce do Mikołaja ustawiły się najmłodsze dzieci oraz te starsze. Wszyscy uczestnicy wrócili do domu uśmiechnięci i zadowoleni.

Dziękujemy sponsorom imprezy: sołtysowi oraz Stowarzyszeniu Wioska za przygotowanie słodkich paczek dla dzieci.