Warning: session_start(): open(/tmp/sess_73a4eb13a242157ac98b9a042e7df95f, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /index.php on line 13

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:13) in /index.php on line 13

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:13) in /index.php on line 16
Turniej sołectw. Wioska na 4.miejscu - Wspólnota Wioska

Turniej sołectw. Wioska na 4.miejscu

Turniej Sołectw

W tegorocznej edycji Noworocznego Turnieju Sołectw w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Rakoniewic wzięło udział sześć drużyn z: Rostarzewa, Kuźnicy Zbąskiej, Ruchocic, Jabłonny, Wioski i drużyna Rakoniewice Wieś (Józefin). W sobotę 14 stycznia w rakoniewickiej hali pojawili się pełni werwy i zapału zawodnicy oraz kibice. W półfinałach wyniki były imponujące 5:0, 6:0. Po interesujących meczach i finale wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Rakoniewice Wieś (Józefin), na drugim miejscu znalazła się ekipa z Ruchocic, a na trzecim miejscu drużyna z Rostarzewa. Kolejne miejsca zajęły drużyny z Wioski, Jabłonny i Kuźnicy Zbąskiej. Wyróżniono także indywidualnych zawodników. Najlepszym zawodnikiem został Tomasz Nawracała (Rakoniewice Wieś (Józefin)), z kolei najlepszym bramkarzem Norbert Piotrowski (Wioska). I tak z Pucharem Burmistrza wyjechała drużyna Rakoniewice Wieś (Józefin), ciekawe kto zdobędzie puchar w przyszłym roku. Z całą pewnością warto będzie poczekać kolejny rok.

Tekst i zdjęcie pochodzi ze strony www.rakoniewice.pl

www.rakoniewice.pl/asp/pl_start.asp

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_73a4eb13a242157ac98b9a042e7df95f, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0