Turniej sołectw. Wioska na 4.miejscu

Turniej Sołectw

W tegorocznej edycji Noworocznego Turnieju Sołectw w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Rakoniewic wzięło udział sześć drużyn z: Rostarzewa, Kuźnicy Zbąskiej, Ruchocic, Jabłonny, Wioski i drużyna Rakoniewice Wieś (Józefin). W sobotę 14 stycznia w rakoniewickiej hali pojawili się pełni werwy i zapału zawodnicy oraz kibice. W półfinałach wyniki były imponujące 5:0, 6:0. Po interesujących meczach i finale wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Rakoniewice Wieś (Józefin), na drugim miejscu znalazła się ekipa z Ruchocic, a na trzecim miejscu drużyna z Rostarzewa. Kolejne miejsca zajęły drużyny z Wioski, Jabłonny i Kuźnicy Zbąskiej. Wyróżniono także indywidualnych zawodników. Najlepszym zawodnikiem został Tomasz Nawracała (Rakoniewice Wieś (Józefin)), z kolei najlepszym bramkarzem Norbert Piotrowski (Wioska). I tak z Pucharem Burmistrza wyjechała drużyna Rakoniewice Wieś (Józefin), ciekawe kto zdobędzie puchar w przyszłym roku. Z całą pewnością warto będzie poczekać kolejny rok.

Tekst i zdjęcie pochodzi ze strony www.rakoniewice.pl

www.rakoniewice.pl/asp/pl_start.asp