Warning: session_start(): open(/tmp/sess_2b12a406da027071e9667fd0d1299cb1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /index.php on line 13

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:13) in /index.php on line 13

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:13) in /index.php on line 16
Relacja z Dnia Rodziny 10 czerwca 2012 - Wspólnota Wioska

Relacja z Dnia Rodziny 10 czerwca 2012

Tegoroczny Dzień Rodziny pod hasłem "Mama, tata i ja" dla mieszkańców Wioski odbył się w niedzielne popołudnie 10 czerwca. Organizatorzy imprezy, którymi byli: Koło Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenie Wioska oraz Sołtys, przygotowali mnóstwo atrakcji dla przybyłych gości. Festyn odbył się na terenie parkowo-pałacowym w Krainie Zabawy Bogilu. Mieszkańcy Wioski mieli zapewniony wstęp gratis. Dzieci i dorośli mogli skorzystać z wszystkich atrakcji znajdujących się na terenie Krainy. Panie z KGW i Stowarzyszenia przygotowały przepyszne ciasta domowe, panowie ze Stowarzyszenia grillowali kiełbaski. Sołtys zadbał o oprawę muzyczną i wszyscy mogli bawić się przy muzyce na żywo w wykonaniu DJ - Adama. O godzinie 17:00 na zaproszenie przewodniczącej KGW pani Krystyny Pilarskiej na scenie  wystąpił kabaret To My ze Słocina. Panie bawiły publiczność śpiewem i skeczami. Dla dzieci przygotowano słodycze i napoje. Dodatkową atrakcją były przejażdzki bryczkami dowodzonymi przez Andrzeja Gałkowskiego i Szymona Pocztowego oraz przejażdzki na koniu prowadzonym przez Pawła Hejta. Popołudniowy deszcz nie zepsuł humorów przybyłych. Do godzin późnowieczornych wielu mieszkańców bawiło się na przestrzeni zadaszonej przy muzyce i rozmowach.

Serdeczie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować tak wspaniały festyn, dziękujemy mieszkańcom za liczne przybycie i spędzenie wspólnie dnia.

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_2b12a406da027071e9667fd0d1299cb1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0